+90 541 817 77 13

Sosyal Medyada Biz}

Kıraç Mobilya İmalatçısı

Kıraç Mobilya İmalatçısı

Kıraç Mobilya İmalatçısı

Kıraç Mobilya İmalatı yapan firmamız bir çok mobilya üretimi konusunda hizmet alabileceğiniz sayılı işletmelerden biridir.

Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren Mobilya Firmamız en yenilikçi bakış açısıyla hareket ederek işlerinizin üretimi konusuna sizlere en kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için son model makinalar ile ve işinde profesyonel mesai arkadaşları ile çalışmaktayız. Mutfak Dolabı yenilemek istediğinizde sadece Dolap Kapaklarını da değiştirebilirsiniz.

Bu şekilde mutfağınızın ana dolaplarına ( mutfak dolabı kasalarına ) ellemeden yalnızca kapak rengi veya değişik mutfak kapağı modelleri ile mutfağınızı her zaman yeni bir yüze kavuşturabilirsiniz.

Prensip olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir, ve bu hedef doğrultusunda her daim yeniliğe açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Akcan Ahşap Mobilya imalatçısı olarak en modern ve en yeni Dolap Modelleri ve danışmak istediğiniz herhangi bir konuda ister arayabilirsiniz, isterseniz de diğer iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mutfak Dolabı İmalatı, Kapı İmalatçısı, Kıraç Portmanto İmalatçısı, Kıraç Yatak Odası Dolabı, Kapı

Mobilya imalatında kullanılan başlıca malzemeler de aşağıda sıralandığı gibidir;

Sunta lam

Sunta(Yonga Levha)

MDF lam

Laminet Malzeme

MDF (Lif Lavha)

Akcan Ahşap Mobilya adıyla, İstanbul geneli siz değerli müşterilerimize sunduğumuz başlıca hizmetler aşağıda sıralandığı gibidir,

Kıraç Mutfak Dolabı Modelleri,

Kıraç Mutfak Dolabı Renkleri,

Kıraç Mutfak Dolabı Fiyatları,

Kıraç Mutfak Dolap Seçenekleri,

Kıraç Mutfak Dolabı İmalatı,

Kıraç Mutfak Dolabı imalatı,

Kıraç Mutfak Dolabı Tamiri,

Kıraç Yatak Odası Dolabı İmalatı,

Kıraç Yatak Odası Dolabı Modelleri,

Kıraç Yatak Odası Dolabı Fiyatları,

Kıraç Kapı İmalatçısı,

Kıraç Cnc Kapı İmalatı,

Kıraç Amerikan Kapı İmalatçısı,

Kıraç Panel Kapı İmalatçısı,

Kıraç Membran Kapı İmalatçısı,

Kıraç Banyo Dolabı İmalatı,

Kıraç Gömme Dolap İmalatı,

Kıraç Laminat Parke,

Kıraç Özel Ölçü Mobilya İmalatı,

Kıraç Çocuk Odası Mobilya İmalatı,

Kıraç Genç Odası Mobilya İmalatı,

Kıraç Yemek Odası İmalatı,

Kıraç TV Ünitesi İmalatı,

Kıraç Anahtar Teslimi Mobilya Tadilat Dekorasyon,

Kıraç Mobilyacı,

Kıraç Portmanto İmalatı,

Kıraç Vestiyer imalatı,

Kıraç Şifonyer İmalatı,

Kıraç Komodin İmalatı,

Kıraç Gardırop İmalatı,

ve daha bir çok Mobilya İmalatı konusunda bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Dolap İmalatında kullanacağımız Dolap Menteşesi ve Dolap Rayları ‘nı da yakın zamanda sorun yaşamamanız açısından ürünleri oldukça kaliteli tedarikçiler ile çalışıyoruz.

Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, Mobilya İmalatçısı olarak firmamız için standarttır. Mobilya İmalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, Sağlık açısından E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.

Eskimiş veya modası geçmiş mutfaklarınızı yenilerken, Öncesi – Sonrası ve tadilat aşaması ile Mutfak Dekorasyonu yaptığımız örnekler doğrultusunda size sunacağımız değişiklikleri de çizim üzerinde, yaptırmak istediğiniz ürünün bitmiş halini de işinize başlamadan önce görsel olarak sunum yapabildiğimizi de belirtmek isteriz.

Portmanto ve Vestiyer Modelleri

Vestiyerler genelde üç bölüme ayrılmıştır, elbise asma alanı, ayakkabı koyma alanı ve çok sık kullanmadığınız eşyalarınızı depolayabileceğiniz alanlardır. Dolap  ne kadar düzgün dizayn edilir ve bölmeleri ne kadar doğru şekilde yerleştirilirse kullanım alanı olarak o kadar rahat ve kullanışlı olacaktır. Vestiyer Modelleri diğer portmanto ürünleri için de ilham kaynağı olmuştur. Sizlere tasarlayacağımız ürünler için karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak olabilirliği konusunda en doğru şekilde ve en kullanılabilir şekilde nasıl uygun olacaksa bu konuda da tasarım bittikten sonra nasıl bir ürüne sahip olacağınıza birlikte kararlaştırarak siparişinizi oluşturuyoruz.

Spread the love
18 Ekim 2022
361 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button