+90 541 817 77 13

Sosyal Medyada Biz}

Ahşap Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon ve Ahşap veranda ürünlerimiz istenilen ebatlarda özel proje ve tasarım çalışması yapılarak, müşterilerimizin beklenti ve isteklerine en uygun koşullarda sunulmaktadır. Veranda malzemelerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarına uygun olarak atölyede hazırlanır. Ayrıca yerinde montajı yapıldıktan sonra son kontrolleri yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Veranda ürünlerimizi korkuluklu veya korkuluksuz olarak ya da katlanır camlı olarak bunun için lütfen kış bahçesi ürünlerimizi inceleyiniz tercih edebilirsiniz. Söz konusu korkuluk modellerini tüm ürünlerimizde kullanılan veya tarafınızdan beğenilmiş olan farklı kaynaklardaki korkuluklardan tercih edebilirsiniz.

Ahşap DekorasyonAhşap Merdiven Döşeme

Ahşap Merdiven Döşeme ve kaplama fiyatları genellikle yapılacak çalışmanın büyüklüğüne kullanılacak kaymaz. Ve yer kaplama malzemenin seçimine ve çalışma bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Merdiven kaplama için Hastahane ve ana okulları büyüklüğüne göre aynı günde yapabilmekteyiz.

Ahşap Çatı Merdiveni betonarme veya konstrüksiyondan oluşan bir fakro merdivenleri uygulanamayacağı kadar dar alanlarda, son derece uygun mimari bir çözümü sunmaktadır. Kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Kullanmak istediğinizde setin içerisinden çıkan uzanma çubuğu ile kolaylıkla açıp saniyelerle ifade edilebilen bir sürede merdiveniniz çatı katınıza çıkabilmeniz için hazır durumdadır. 150 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. İçinden çıkan kurulum ve kullanma kılavuzu ile dilerseniz kendiniz yada basit bir yardım alacağınız bir yapı ustası ürünü yerine zorlanmadan monte edebilmektedir. Ahşap Çatı Merdivenlerinin 3 parçalı katlanır ahşap merdiveni bulunmaktadır.

Ahşap Mutfak bir evin en çok önem gösterilen ve zaman geçirilen köşesidir. Çünkü mutfak tezgahları kalite ve model bakımından sınır tanımıyor. Ayrıca her zevke ve bütçeye göre istenilen ölçülerde mutfak tezgahı yaptırmak artık çok kolay. Ve ahşap tezgahların mutfaklara kazandırdığı zengin görünüm tartışılmaz bir gerçektir. Çünkü akıllardaki sorulardan birisi ahşap mutfak tezgahı nasıl temizlenir, size yardımı dokunacak birkaç kısa bilgi hazırladık.

Mutfak tezgahları gün boyunca hijyen bakımından birkaç kez temizlik malzemeleri ile temizlenen yüzeylerdir. Ayrıca ahşap mutfak tezgahlar ne kadar suya dayanıklı üretilseler de, sürekli yapılan temizlik nedeni ile bakım zamanları erken geliyor. Veya ahşap tezgahlarda ağır kimyasal temizleyiciler kullanmak yerine, nemli bezle yapılan tezgah temizliği ahşap için en uygun temizlik şeklidir.

Spread the love
25 Eylül 2020
1.623 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button