+90 541 817 77 13

Sosyal Medyada Biz}

Kapı İmalatı

Kapı İmalatı

Kapı İmalatı

Kapı İmalatı ve kapı tadilat işlerin de kapı modeli olarak, Lake kapı modeli, Panel kapı modelleri, Melamin kapı modeli, Pvc kaplama kapı modeli, Membran kapı modeli, Ahşap kaplama kapı modeli, Akcan Ahşap Mobilya firma olarak kapı imalatını kendimiz imalat yapmaktayız.

Akcan Ahşap Mobilya,
Membran Kapı İmalatı,
Pvc Kapı İmalatı,
Lake Kapı İmalatı,
Amerikan Kapı İmalatı,
Mobilya Kapı İmalatı,
Kapı İmalatıMobilya Modelleri, kombinleme olarak değerlendirildiğinde evlerin iç ortacıyla uyumlu ve sıcak bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. Ahşap Mobilya Kapılar camsız olarak kullanıldığında daha güvenli olarak görülebiliyor. Genel olarak yatak odalarında ve çocuk odalarında tercih edilen camsız olması nedeniyle sesi de daha az geçiriyor. Ahşap kapının çerçevesiyle birlikte kullanılması da evlerin daha şık görüntü oluşturmasına yardımcı oluyor. Doğal bir görünüm veren ve çizgilerin kullanılmasıyla modern bir hava oluşturulması için tasarlanmış olan bu modeller evlerde hem kaliteli hem de güvenli bir şekilde tercih ediliyor. Ahşap ve Doğal Ağaç görünümü verdiği için kullanılan her renkle uyum içerisinde görülüyor.
Açık renkli bu model iç modeli sayesinde çizgili ve çerçeveli olarak da kullanılabiliyor. Kapının tam orta bölmesinin dikdörtgen içerisinde bulunan yatay çizgilerden oluşması da modern ve şık görünüm arayanlar için en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Bu modelin Ahşap olması ve parlak bir görünüme sahip olması da daha çok kişinin satın almasına yardımcı oluyor.

Mutfak Dolabı İmalatı ve Tamiri

Akcan Ahşap Mobilya Firması olarak’tan o güzel mutfağınızda değişiklik yapmayı düşünenler için hazırladığımız modern mutfak dolapları modelleri sizlere yeni bir mutfak için güzel fikirler verecektir.

Yakın zamanda yeni bir mutfak için mutfağınızda tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız uzun yıllar boyunca kullanacağınız. Yeni mutfağınızın kaliteli malzemelerden oluşmasına dikkat edin. Mutfak dolapları sık sık değiştirilebilen mobilyalar olmadıkları için mutfak dolabı dizaynının fonksiyonel ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir tasarıma sahip olması çok önemlidir.

Yeni yaptıracağınız mutfağınız için imal edilecek dolaplarda, ileride modanın değişeceğini de göz önünde bulundurarak, mutfak dolabı kapaklarının kolay değiştirilebilir menteşe ve aksesuarlar kullanılarak monte edilmesini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde mutfağınızın ana dolaplarına ( mutfak dolabı kasalarına ) ellemeden yalnızca kapak rengi veya değişik mutfak kapağı modelleri ile mutfağınızı her zaman yeni bir yüze kavuşturabilirsiniz.

Spread the love
25 Eylül 2020
2.267 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button