+90 541 817 77 13

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Akcan Ahşap Mobilya

Akcan Ahşap Mobilya kuruluş tarihinden bugüne kadar kaliteli ürün, zamanında üretim, hızlı teslimat ve ekonomik fiyatlandırma politikası ile müşterisine en iyi şekilde hizmet sunmaya gayret gösteren bir Mobilya İmalatçısıdır.

Firmamız; Dünyadaki en son Mobilya Tasarım trendlerine uygun, dayanıklı, anti bakteriyel, kansorejen madde içermeyen. Kullanım kolaylığı ve ergonomik yapısı üst düzeyde, her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz. Kısaca yaşadığınız mekanlara değer katacak mobilya ürünler üretmekte ve bunları sizlerin beğenisine ve kullanımına sunmaktadır.
Banyo Dolapları, Banyo Mobilyaları, Mobilya Kapı, Lake Kapı, Mutfak Dolapları ve Mutfak Mobilyaları, Genç Odası Mobilyaları, Çocuk Odası Mobilyaları.
Yatak Odası Mobilyaları, Ray Dolap uygulamaları, Amerikan Panel Kapı, Ahşap Kapı, Ev Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları İmalatı.
Tv Üniteleri, İç Dekorasyon, Tadilat ve Dekorasyon işleri ile özel projelerinize size özel çözümler sunmaktadır.

Önce Güven 

Müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılanmasını temel amaç edinen, ortaklarına reel kazanç sağlayan.

Tedarikçi ilişkilerini dengeleyen, çalışanlarını bilgilendirip yetkilendirmesi konusuna da oldukça önem vermektedir.  Ve takım çalışması ve güncel eğitimler ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedefleyen.

Ve kaliteli üretimin devamlılığını sağlayarak toplumsal sorumluluklarını yerine getiren, çevresine saygılı üretim ve yönetimini hedeflenen kalitede. Zamanında ve hatasız olarak sunmak tek politikamızdır.

Spread the love
Call Now Button